KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9579042
nr 957 9042
Oidentifierad konstnär, signerad John H, 1800-tal, duk, 25x35
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:07:20
26/4 11:34:48